Ana Sayfa Moda Batya KEBUDI Yeni Koleksiyonunu Anlattı

Batya KEBUDI Yeni Koleksiyonunu Anlattı

242
0

Batya KEBUDI Yeni Koleksiyonunu Anlattı

Dergicilikten sonra rotasını tasarıma çevirerek bizi zarif ve sofistike tasarımlarıyla tanıştıran Batya Kebudi, koleksiyonlarına bir yenisini ekledi. Doğadan aldığı ilhamı, pıralanta, yarı değerli taşlar ve pembe altınla buluşturan Kebudi ile son koleksiyonununu konuştuk. 

Batya Kebudi: Yepyeni bir koleksiyonla karşınıza çıktım! Bu koleksiyonum aslında şehir hayatında özlem duyduğum doğaya olan özleminden ortaya çıktı. Bu koleksiyonda doğadan ilham aldım. Doğaya, ağaçlara saygı olarak bu yeni koleksiyonumda abanoz ağaçlarını altın, pırlanta ve yarı değerli taşlar ile buluşturdum. Abanoz cesur modelleriyle karşınıza çıkıyor. Doğadan ilham aldığım renkler ona eşlik ediyor. Sümbüllerden ametiste varan harika bir yolculuğa çıkıyorum. Sümbülün o muhteşem rengini ametist veriyor. Bu büyüleyici güzellik her baharda bizimle olan sümbülü ilelebet bizimle olmasını sağlıyor. Yepyeni, sıcak ve her biri özel olarak üretilmiş mücevherler tek tek elde üretiliyor. Bu koleksiyonumda doğanın gücünü içimde hissediyorum. Doğanın enerjisine çok inanıyorum. Pırlantalar Abanoz ağacıyla birlikte harikalar yaratıyor. Pembe altının büyüleyici güzelliğiyle birlikte uzun süre sizinle yaşayacak klasik ve modern tasarımlar sizlerle buluşuyor.

B.K: Doğal bir malzeme arayışı içindeydim. Abanoz ile o şekilde tanıştım. Abanozun hissine ve rengine aşık oldum. Ona farklı formlarda şekil vermek beni heyecanlandırdı. Coşku ile hazırladığım bu koleksiyonda doğadan güç alan herkes için tasarladım.

B.K: Koleksiyon kolye, küpe ve bilezikten oluşuyor. Küpelerden citrin taşlı olan favorilerim arasında! Yazın kıyafetlerimin tamamlayıcısı olan cuff bileziklerde sıcak yaz akşamları için harika!

 

B.K: İleride bu durum sıra dışı tasarımlara evrilir mi? İçimden geleni tasarlıyorum, sakin ve şık tasarımlar benim iç dünyamı hayatımı yaşayışımı ilhamlarımı ifade ediyor. Sanırım tasarımlarım hayatımın yansıması…. Gelecek neler getirecek kim bilir?

B.K: Bu sezon karamel rengi çok moda! Abanoz o renkle bir arada harika oluyor! Benden söylemesi! Beyaz vazgeçilmezim…. Onunda pırlantalı abanoz küpeler çok farklı çok asil duruyor.

B.K: Romantik gecelerde sevdiği kişiyle sahilde dans eden mutlu, özgür ruhlu, kendiyle barışık kadınların, uzun etekler ve büstiyer üstlerle bu koleksiyonumdan mücevherlerle kombin yapan harika kadınları hayal ettin, neden onlardan biri de siz olmayasınız?

Bir Cevap Yazın