Ana Sayfa Sağlık KIŞ GELİNLERİ İÇİN 30 ROMANTİK SAÇ MODELİ

KIŞ GELİNLERİ İÇİN 30 ROMANTİK SAÇ MODELİ

37
0

KIŞ GELİNLERİ İÇİN 30 ROMANTİK SAÇ MODELİ

Kış gelini olacaklar, olmak isteyenler, neden olmasın diyenler el kaldırsın! Soğuk havaların en romantik gelinlerinden biri olmak isteyenler için en güzel saç modellerini sıralıyoruz.

Çoğu düğün ve gelinlik konsepti yaz gelinlerine göre ayarlansa da kış gelini olmak isteyenler için upuzun bir tavsiye listesi çıkabilir.

Birbirinden zevkli düğün mekanları bulabilirsiniz -hatta şanslıysanız nikahın kıyılma anını açık havada bile yapabilirsiniz-, hayalinizdeki gelinliğin havasını bozmadan soğuk havalara göre değişiklikler yapabilirsiniz ve saçınızı da tam bu stilde seçebilirsiniz.En İkonik GelinliklerSoğuk havalarda saçın şeklini kaybetmesi daha kolay olduğu için kuaförünüz kalıcılığını artıracak spreyler kullanacak ve saçı toplarken de daha dayanıklı modellere sizi yönlendirecektir. Ve eğer bu noktada daha fazla saç modeli seçeneğine ulaşmak isterseniz, kış gelinleri için en romantik saç modelleri fotogaleride..

Saçlarını açık bırakan gelinlerden mi olmak istersiniz? O zaman saçınızın yan tarafında kullanacağınız aksesuarla gelinlik tarzınızı daha da romantikleştirebilirsiniz.

Pinterest

Gerçek ya da yapay bu tarz taçlar bohem gelin tarzlarına çok yakışıyor. Çiçek seçiminde de güllerden mimozalara kadar olabildiğince özgür düşünebilirsiniz.

Pinterest

Salaş hava verilerek yaratılan bir topuz da romantik gelin olmak isteyenler için ideal bir seçim.

Pinterest

Klasik bir topuzu romantikleştirmek için ipek bir duvak ve gelinlikle uyumlu aksesuar seçmek yeterli gibi görünüyor.

Pinterest

Gossip Girl’deki Blair Waldorf’un stiline olan sevginizi gelin saçınıza da taşıyabilirsiniz. Bu yandan toplanmış, örgülere gönderme yapan ve ışıltılı saç bandının da ihmal edilmediği bu model gibi.

Pinterest

Gelin saçınızda canlı çiçekleri kullanmak istiyorsanız tek alternatifiniz elbette ki topuzlar değil. Yarım toplanmış saçlarınızda da canlı çiçekleri kullanabilirsiniz.

Pinterest

Bohem, zarif ve havalı sıfatlarını bir araya getirince ancak böyle güzel bir gelin saçı önerisi ortaya çıkabilir. aralara verilmiş hafif dalgalar da saçın etkisini daha da artırıyor.

Pinterest

Canlı çiçekleri gelin saçınızda kullanmak harika bir fikir olabilir. Özellikle de böyle minyatür güller ve ona eşlik eden yapraklarla.

Pinterest

Twilight serisindeki Bella’nın gelinliği hala akıllarda değil mi? Ve tabi ki o gelinliğe eşlik eden zarif topuz, uzun duvak ve saç aksesuar da aklınızdaysa ilhamınızı Bella’da alabilirsiniz. 

Pinterest

Saç aksesuarlarını en minimal şekilde kullanmak için bu tarz aklınızın bir köşesinde bulunsun. Sarmal toplanmış topuzla kullanılan bu tarz saç aksesuarları dar hatalara sahip gelinliklerle de mükemmel uyumu yakalayacak.

Pinterest

Gelinliğinizi saçınızdaki çiçeklerle bir araya getirmek ne kadar güzelse yapraklar da bir o kadar güzel olabilir. Canlı, minik sarmaşık yaprakları bunun için en çok kullanılanlardan olsa da bu tarz zeytin ya da defne yaprakları da gelinliklere yakışanlardan.

Pinterest

Düğün tarzınız ister rustik, ister klasik, isterseniz de bohem olsun her türlü açık saç modellerini seçebilirsiniz. Yanlardan toplanmış ve saç bantlarıyla tamamlanmış saçlar da her zaman için garantili bir tarz.

Pinterest

Gelin saçındaki topuzlar daha çok düz modeller olsa da dalgalı fönle yapılarak toplanmış topuzlar da güzel bir alternatif.  Fotoğraftaki gibi canlı çiçekler de onlara çok yakışacak.

Pinterest

Adeta elle, hiç tarak kullanmadan toplanmış kadar hızlı görünen bu saç modeli romantik gelinliğinizle harika duracak.

Pinterest

Saç aksesuarını topuzun üstünde ya da yanında kullanmak klasik bir seçim. Peki ya topuzun alt kısmına süsleme yapmaya ne dersiniz?

Pinterest

Düğün planlarınızdan biri çıplak ayaklarınızla çimler üzerinde dans etmekse örgü taçlar gelinliğinizi tamamlayacak en muazzam modellerden biri.

Pinterest

Düğününüzü gece boyunca devam eden eğlenceyle hatırlamak üzere tasarlıyorsanız, ona eşlik edecek bir saç modeli seçmelisiniz. Minimal aksesuarla tamamlanıp, açık bırakılmış bu saçlar gibi. 

Pinterest

Dağınık toplanmış topuzlar bu yılın en sevilen gelin saçı modellerinden biri olabilir. Orta boy saçları da minik ama kabarık şekilde toplatarak da gelin saçınızı seçebilirsiniz.

Pinterest

Kır düğünüyle evlenecekseniz örgülerla yapılmış saçlar ve onları canlı kır çiçekleriyle tamamlamak harika bir fikir.

Pinterest

Hem klasik tarzlara hem de modern gelinlere çok yakışacak bir topuz modeli… Saç aksesuarını olduğu gibi beyaz çiçeklerden seçmek de gelinliğe eşlik eden saç modelini en zarif şekilde tamamlamış.

Pinterest

Gelinliğini olabildiğince çabasız görünen modelle tamamlamak istiyorsanız düğüm modeliyle toplanmış böyle bir atkuyruğu seçebilirsiniz.

Pinterest

Bu saç modelini görünce aklınızda romantik stiller canlanıyorsa ve o stillerden biri de sizin gelinliğinizse mükemmel uyumu yakalayacak saç stilini buldunuz demektir.

Pinterest

Gelinliğinizi örgüyle tamamlamak kulağa sıradan gelebilir ama bu tarz bir modelle hiç de öyle değil. Salaş toplanmış örgüyü zarif aksesuarlarla tamamlamak da tarzınızı tamamlayacak.

Pinterest

Masal prensenlerine gönderme yapmak için iri dalgaları mutlaka aklınızda bulundurun. Ve saçınızı olduğu gibi açık bırakmaktansa gösterişli bir tokayla tamamlamak gelin saçının havasını daha güzelce tamamlayacak.

Pinterest

Gelin saçınızda 1920’lere hafif bir gönderme yapmaya ne dersiniz? Dikkati olduğu gibi saçın arka kısmına çeken bu aksesuar için halat toplanmış topuz yeterli olacaktır.

Pinterest

Minimal tasarlanış şelale örgü daha sadeliğini korurken daha alımlı olamazdı. Romantik gelinler için harika olacak saç modeli alttan dağınık toplayarak da kullanabilirsiniz.

Pinterest

Gelinliğinizi hayal ederken onu dağınık toplanmış saçlarınız tamamlıyorsa olabildiğince ‘cool’ ve bir o kadar da alımlı olan bu model ideal bir seçim.

Pinterest

Gelinliğiniz ister dar bir balık model olsun isterse de prensesleri anımsatan kabarık bir A kesim; zarifçe toplanmış bu saç modeli ona kesinlikle yakışacaktır. Gelinliğini risk almayan bir saç modeliyle tamamlamak isteyenlere duyurulur.

Pinterest

Bir Cevap Yazın