Ana Sayfa İnternet Netflix’in Marvel Dizileri İçin İlginç Satış!

Netflix’in Marvel Dizileri İçin İlginç Satış!

95
0

Marvel TV serilerinin Netflix devri sona ermiş olabilir lakin tesirleri devam ediyor. Marvel ve Prop Store, Netflix’te yayımlanan Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist dizilerin setlerinden bazı kesimleri ve kostümleri, 12 ve 13 Ağustos tarihlerinde açık artırma ile satacak ve online teklifler şimdiden başlamış durumda. Satışa sunulanların büyük bir kısmı, anında tanıyabileceğiniz ve serileri tanımlayan eşyalar olarak dikkat çekiyor.

Her serideki büyük karakterlerin kostümlerinden bol ölçüde alabilmeniz mümkün. Satışa sunulanların arasında Daredevil’in çeşitli kadroları, Luke Cage’in mermi deliği ile dolu kapüşonlusu ve Iron Fist’in maskesi de bulunuyor. Daha küçük sayılabilecek eserlerin arasında ise Matt Murdock’un gözlükleri üzere modüller var. Satılan kesimlerin pek birden fazla çekimlerin yarattığı problemlere ve hasarlara hala sahip lakin bunun koleksiyoncular için bir artı olması da mümkün.

Olağan ki eğer dizi tarihinin bir modülüne sahip olmak istiyorsanız, önemli bir fiyat ödemeye hazır olmanızda yarar var. Her ne kadar satışta göreceli olarak ucuz sayılabilecek kesimler (genellikle ikincil kostümler ve küçük eşyalar) olsa da, en ziyade istenen eşyalar epey pahalı. 1. nesil Daredevil kostümünün 30.000 dolar ve 50.000 dolar arasında bir fiyata sahip olması bekleniyor ve başkaları için de dört ya da beş basamaklı fiyatları görmek şaşırtıcı olmayacak.

Bir Cevap Yazın