Ana Sayfa Sağlık TEKNOLOJİK GÜZELLİK: LED IŞIKLI YÜZ BAKIM CİHAZLARI

TEKNOLOJİK GÜZELLİK: LED IŞIKLI YÜZ BAKIM CİHAZLARI

51
0

TEKNOLOJİK GÜZELLİK: LED IŞIKLI YÜZ BAKIM CİHAZLARI

Bu maskeleri gece kullanmamanızı öneriyoruz… Yoksa aileniz veya ev arkadaşınız evde Hannibal Lecter geziyor zannedebilir! Şaka bir yana tüm cilt bakımı hayallerinizi gerçekleştirecek bir ürün tanıtmak istiyoruz: LED ışıklı yüz bakım cihazları. Neredeyse gerçek dışı gibi görünen LED ışık tedavisi kullanan cihazlar, 1960’lı yılların tüm fütüristik filmlerinde hayal edilenleri gerçekleştiriyor. Belki dünyanın bir ucuna ışınlamanızı sağlamıyor ancak bu cihazlar, cilt bakımı rutininizi 5-10 dakikaya kısaltıyor. 

Cildinize farklı ışık renkleri ve dalga boyutları uygulayan bu cihazlar, birçok şikayetin giderilmesinde yardımcı oluyor. Mavi LED ışıkları gözeneklerdeki bakterileri hedef alırken, akne problemleri gideriliyor, kırmızı LED ışıkları ise doğal kolajen üretimini desteklerken ciltteki kızarıklık, iltihap, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltıyor. 

Genelde dermatologlarda veya estetik kliniklerinde ekstra bir tedavi olarak kullanılan LED ışık uygulaması geliştirilen maskeler ve bakım cihazları ile evinize taşınıyor! Oturduğunuz yerden cildinizi yenileme sürecine sokabileceğiniz bu ürünler, güçlü LED ampülleri kullanıyor. Akne, kırışıklık veya kızarıklık gibi cilt sorunlarınız için sayısız ürün deneyip bir türlü aradığınız gelişmeyi göremediyseniz, yüzünüzü teknolojiye doğru çevirmenizi öneriyoruz. Teknoloji ve cilt bakımını buluşturan LED ışıklı yüz bakım cihazları, bir sonraki güzellik yatırımınız olabilir. 

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz 10 LED ışık tedavisi kullanan yüz bakım cihazını görebilirsiniz…

1

LED Yüz ve Boyun Maskesi, 720 TL YMR hepsiburada.com

Led cilt bakımı sunan bu ürün foton terapi özelliği ile cilt gençleştirme ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı oluyor. Hem boyun hem de yüz için uygulanabilen bu maske, hasarlı ciltleri onarırken aynı zamanda kolajen üretimini destekliyor. 

2

LED Mask Next Generation, £1,680 DEESSE PRO cultbeauty.co.uk

770 medikal LED ışık içeren bu maske, dört farklı dalga boyu ve altı farklı ayarlama ile oturduğunuz yerden cildinizi yeniliyor! Anti-aging modu, temizleme modu veya aydınlatma modu gibi farklı ayarları olan bu ürünü cilt sorununuza göre uygulayabilirsiniz. 

3

Işık Terapili Golden Yüz Maske Cihazı, £385 MZ SKIN mzskin.com

Kolajen üretimini destekleyen bu ışık tedavili maske, güneşin cilde verdiği zararları gidererek cildinizde oluşan akne izlerini de temizliyor. Pigmentasyon problemi ve kızarıklık gibi cilt sorunlarını yatıştıran bu maske, cildinizi yenileme sürecini hızlandırıyor. 

4

Opera Led Maske, 3,550 TL LEBODY trendyol.com

LED ışığı ile cilt bakımı uygulayan bu yüz bakım maskesi, ciltteki kırışıklık, akne, elastikiyet gibi sorunları gideriyor. Aynı zamanda cildinizin renk tonunu eşitleyen bu ürün daha parlak ve genç bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. 

5

Akne için Işık Tedavisi, $169 LIGHTSTIM skinstore.com

Cildinizde sürekli olan akne probleminden şikayetçiyseniz yeni bir cilt bakımı tedavisi deneyebilirsiniz! Bu LED ışıklı cilt bakım cihazı, farklı dalga boyutundaki ışıkları kullanarak daha genç ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. 

6

Pro 7 Renkli LED Yüz Maskesi, $120 DERMASHINE dermashineus.com

Yüzünüzdeki bakterileri giderirken aynı zamanda cildinizi yatıştıran, ince çizgi ve kırışıklık gibi problemleri gideren bu maske, yedi farklı renkte ışık tedavisi uyguluyor. 

7

DRx SpectraLite FaceWare Pro, £430 DR. DENNIS GROSS SKINCARE cultbeauty.co.uk

Birçok LED yüz maskesi kırmızı ve mavi ışıkları ayrı olarak kullanırken bu maske 100 kırmızı ve 62 mavi LED ışıkları aynı anda uyguluyor. Birçok cilt şikayetiniz için kullanabileceğiniz bu ürün doğal kolajen üretimini desteklerken aynı zamanda ince kırışıklık, güneş lekeleri ve kızarıklık gibi sorunları gideriyor. 

8

Baby Blue LED Akne Terapisi, $229 QUASAR MD quasarmd.com

İnatçı akne problemini elimine etmenizi sağlayan bu LED ışık teknolojisi kullanan maske, cildinizde akneye sebep olan bakterileri derinlemesine temizliyor. Cilt yüzeyinde ve gözeneklerdeki bakterileri temizleyerek hem var olan hem de gelecekteki akne oluşumunu gideren bu maske, cilt kontrolünü elinize almanızı sağlıyor. 

9

Trinity Kırışıklık Azaltan LED Yüz Cihazı, $429 NUFACE skinstore.com

Mikro akım ve kırmızı ışık terapisini bir araya getiren bu ürün, cilt tonunuzu eşitlerken aynı zamanda kırışıklıkları azaltıyor. Kırmızı LED ışık terapisi kullanan bu cihazı günde sadece 5 dakika kullanarak daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

10

Boost Advanced LED Terapili Yüz Maskesi, 2,990 TL THE LIGHT SALON net-a-porter.com

Victoria Beckham ve Alexa Chung’ın kullandığı bu LED ışıklı yüz maskesi, 98 LED ampülü ile cildinizdeki yaşlanma belirtileri gidermeye yardımcı oluyor. Kırmızı ışınları ve yakın kızılötesi dalgalarını kullanan bu ürün, daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. 

Bir Cevap Yazın