Ana Sayfa Sinema Uncharted filminin gösterim tarihi erkene alındı

Uncharted filminin gösterim tarihi erkene alındı

149
0

Sony merakla beklenen yeni filmlerinin çıkış tarihlerinde değişikliler yapıldığını duyurdu. Spider-Man: Far From Home filminin devamı, Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ve Doctor Strange 2’nin çıkış tarihleri ileri alınırken, Uncharted filmi için vizyon tarihi verildi.

Uncharted filminin gösterim tarihi erkene alındı

Marvel Sinematik Evreni’nde yer alan ve daha önce 16 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanacağı duyurulan Spider-Man 3, 5 Kasım 2021 tarihinde yayınlanacak. İzleyiciler tarafından oldukça beğenilen ve devam filminin 8 Nisan 2022 tarihinde vizyona girmesi planlanan animasyon filmi Spider-Man: Into the Spider-Verse‘ün devamı ise, birkaç aylık bir erteleme ile, 7 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek. 

Hayranlarının uzun bir süredir beklediği The Uncharted filminin vizyon tarihi, sürpriz bir biçimde, öne çekilmiş. Daha önce 8 Ekim 2021 olarak duyurulan vizyon tarihinin, 16 Temmuz 2021’e çekilmesi, serinin hayranlarını mutlu edecek bir gelişme. Uncharted filmi uzun zamandır hazırlık aşamasında olsa da, sürekli olarak yönetmen değiştirilmesi ve çeşitli problemler yüzünden bir türlü çekimlerine başlanamadı. 

Antonio Banderas ile imzalanan sözleşme ile birlikte, çekimlerin 2020 Bahar mevsimi içerisinde başlanacağı duyurulmuştu. Şu sıralar tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını yüzünden, Uncharted filminin çekimleri de ertelendi. Bu haberle birlikte seriden ümidi tamamen kesmeye hazırlanan hayranlar ise, çıkış tarihinin duyurulmasını umut verici bir gelişme olarak görüyor. 

2020 yılı, dünya çapında gerçekleşen salgın sebebiyle alınan önlemlerin de etkisi ile, film ve oyunların ertelenme haberlerini bolca aldığımız bir yıl oldu. Son olarak Marvel’ın, geçtiğimiz ay yaptığı açıklama ile birlikte, Sinematik Evren’in 4. Evre’si için hazırladığı takvimi tamamen değiştirdiğini ve 1 Mayıs’da yayınlanacak olan Black Widow filmini de ileri bir tarihe ertelediğini öğrenmiştik.

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni evresinde geçecek olan Doctor Strange ve Thor filmlerinin vizyon tarihleri de değişti. 5 Kasım 2021 tarihinde vizyona girmesi beklenen Doctor Strange and the Multiverse of Madness, yaklaşık 6 aylık bir erteleme ile, 25 Mart 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşacak. 18 Şubat 2022 tarihinde vizyona girecek olan Thor: Love and Thunder’ın vizyon tarihi, bir hafta öne alınarak, 11 Şubat 2022 olarak duyuruldu. 

Bir Cevap Yazın