Ana Sayfa Teknoloji Xiaomi’nin Yeni Cep Serisi Xiaomi CC Duyuruldu

Xiaomi’nin Yeni Cep Serisi Xiaomi CC Duyuruldu

175
0

Xiaomi, gereğince kalabalık olan “gençlere yönelik telefon piyasası” için yeni markası Xiaomi CC’yi ortaya çıkardı. Bir blog gönderisinde yapılan tanıtım, değişik bir biçimde rastgele bir telefon tanıtımı yahut manzarası içermiyor.

Xiaomi’nin blog paylaşımına nazaran yeni CC serisi, “global genç jenerasyonu” gaye alıyor. C harfleri, birden çokça meale geliyor. “Kamera + kamera”, “şık, renkli ve yaratıcı” sözcüklerinin İngilizcesi üzere. Başta da söylediğimiz üzere gönderide rastgele bir telefondan bahsedilmiyor, bu yüzden CC serisinin telefonlarının nasıl görüneceğini, hattat neden gençlere yönelik olduğunu bilmiyoruz. “Gençlere yönelik telefonlar” çoklukla orta seviye özelliklerle gelmeleriyle biliniyor.

Samsung Galaxy A serisi, Oppo Reno ve Honor markası, gençleri hedefleyen telefonlardan yalnızca birkaçı. Xiaomi’nin CC telefonları hakkında şimdilik bildiklerimiz bu kadar, ama firma geçtiğimiz günlerde Çin’de tanınan olan fotoğraf sürece pratiği Meitu ile çalışmaya başlamıştı. Xiaomi CC’ler bu tıp bir fotoğraf sürece tatbikiyle gelirse, bu gençlerin dikkatini çekebilir.

Adobe’nin bulut yazılımıyla karıştırmayın. Bu CC, Xiaomi’ye ilişkin.

Bir Cevap Yazın